Giyimkent Etiket Baskı Hizmetleri: Kaliteli Folyo Baskılar

Giyimkent Etiket Baskı
Giyimkent Etiket Baskı Hizmetleri

Baskı teknolojileri ile etikete şekil vermek ve maksimum a4 boyutuna kadar istediğiniz ebatta kesim yapmak çok kolay. İcopy’de özelleştirilmiş maksimum A4 boyutunda olmak koşuluyla her boyutta folyo baskıları alabilirsiniz. İstediğiniz şekilde bir etiket tasarlayın baskı ve kesimi biz yapalım.

Folyo Baskı Etiketler Hakkında

Reklamcılık sektörünün en gözde ürünlerinden bir tanesi de folyo etiket baskılardır. Folyo etiketler, sağlam ve büyük ebatlarda etiketler olarak düşünülebilir. Bir tarafı baskılı diğer tarafı ise yapışkan yüzeye sahip bu etiketlerin bu denli yaygın kullanılmalarının sebebi; duvar, metal, cam gibi çeşitli yüzeylere uygulanabilmeleridir.

Folyolu Etiket Baskı Kullanım Alanları

Günlük rutin faaliyetlerinizde dışarıya çıktığınızda dahi çevrenizde birçok folyo baskı örneklerini görebilirsiniz. Mağazaların camlarına yapıştırılmış olan ürün katalogları, indirim ya da kampanyalar, bu ürüne örnek olarak verilebilir. Folyolar farklı renk ve kalitede piyasada yer işgal eder. Bu sayede insanların gözüne hitap eden göz alıcı renklerle tasarlanmış folyo baskı örnekleri elde edilebilir. 

Folyo Baskı Çeşitleri Nelerdir?

Folyo baskı türleri, kullanım açısından çeşitlilik sağlar. Bunlar:

  • Normal Folyo: Cam, yönlendirme ve tabelalarda kullanılır.
  • Şeffaf Folyo: Dijital baskı sırasında ters baskı yapılır. Yani yapıştırma iç kısımdadır.
  • Cast Folyo: Araç kaplama, girinti ve çıkıntı olan yerler için uygundur. Uzun ömürlüdür.

Doğru baskı merkezinde yapıldığında güvenle kullanılabilir.

Giyimkent’te Etiket Baskı Hizmeti Arıyorsanız, İcopy’yi Keşfedin

İcopy Center olarak, işimizi profesyonel bir yaklaşımla yapıyor ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Uzman ekibimizle, Giyimkent’te etiket baskı hizmetleri sunan firma olarak işimizi en iyi şekilde yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Etiket basımı işleriniz için bize güvenebilir ve işlerinizi profesyonel ellere bırakabilirsiniz.

Giyimkent etiket baskı hizmetleri konusunda daha fazla bilgi almak veya projeleriniz için özel çözümlerimizi keşfetmek için bize ulaşın.